TRÉNINKOVÝ KEMP VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ
8. - 11.11.2018

Pořadatel:VSK VUT Brno
Vedoucí kurzu:Mgr. Chlíbková Daniela, Ph.D.
Místo:

Špindlerův mlýn

Program kurzu:

náročnější vysokorská turistika s večerní relaxací v bazénu

Výstup kurzu:

předsezónní příprava i posezónní změna sportu pro cyklisty, lezce, snowboardisty, lyžaře, běžce a další sportovce, kteří se rádi pohybují na horách

Jídlo:

vlastní

Ubytovnání:

Vlekárna Maja sportu, ve vlastních spacácích, zařídí vedoucí kurzu

Doprava:

Doprava na místo a zpět je individuální!

S sebou:

výstroj na turistiku za každého počasí, plavky

Sraz:

čtvrtek večer, ještě bude upřesněno - půjčovna Maja sport

Časový plán:

celodenní vysokohorské tůry, večer relaxace v místních bazénech

Cena:

Členství VSK (vysokoškolský klub): 200,- Kč, pokud jste již nějaký kurz pod hlavičkou VSK v tomto roce absolvovali už neplatíte, plus nevratný poplatek za kurz 280,- Kč na účet VSK (platba na účet VSK) plus poplatek za ubytování (platba předem vedoucímu kurzu): 450,- Kč.

Hlavní trasa na každý den plus mapa a vedoucí bude k dispozici. Je možný i individuální program

Úhrada:

Roční členský příspěvek VSK VUT Brno: 200,-Kč

Uhraďte převodem na bankovní účet 2025838319/0800  do zprávy pro příjemce uveďte "Jméno a název kurzu"

Variabilní symbol: 300

Nevratná záloha a registrační poplatek: 280,- Kč

Uhraďte převodem na bankovní účet 2025838319/0800

Variabilní symbol: 116

Platby proveďte výhradně převodem z účtu u české banky popř. vkladem hotovosti na pobočce banky. Nepoužívejte platbu složenkou České pošty ani platby ze zahraničních účtů.

Do zprávy pro příjemce nezapomeňte uvést příjmení, jméno a termín kurzu.

Cena ubytování: 450,- Kč v hotovosti předem u vedoucího kurzu (uhradit nejpozději do 14.10.2018)

přihlášky:

elektronicky

Elektronicky od 01.09.2018 do 31.10.2018

Další informace:

Další informace kdykoliv na chlibkova@cesa.vutbr.cz.